< POWRÓT

MACIEK DOWBOR

MACIEK DOWBOR

Popularny prezenter telewizyjny. Ukończył studia dziennikarskie. Uczył się również na AWF i SGH. Karierę medialną rozpoczął w PR.3 Polskiego Radia. Od 2001 roku był prezenterem serwisów sportowych TVN i TVN24. W 2002 roku podjął pracę w telewizyjnej "Dwójce". Początkowo jako prezenter oprawy, później jako gospodarz programu "Pytanie na śniadanie”. Trzy lata później został twarzą Polsatu. Przez prawie rok prowadził "Interwencję Extra" - wydanie specjalne Magazynu Reporterów Polsatu. W 2005 roku został gospodarzem reality show "Granice strachu". Był to program o przełamywaniu barier, dla wielbicieli sportów ekstremalnych i ludzi o mocnych nerwach. 

Aktualnie wraz z Maciejem Rockiem i Agnieszką Popielewicz prezentuje najważniejsze wydarzenia kulturalno-towarzyskie w programie "Się Kręci". Razem z dziennikarzami widzowie odwiedzą prestiżowe imprezy i poznają bliżej najpopularniejsze polskie twarze z pierwszych stron gazet.

Maciej prowadził również magazyny rozrywkowe: „Przereklamowani”, „Wysportowani”, Światowe Rekordy Guinessa (w 2011 r. III edycję) oraz eventy o tematyce sportowej: „BMW Sauber Pit Lane Park”, „Studio Formuły 1”, Redbull AirRace”. Od 2007 na antenie Telewizji Polsat prowadził wraz z Maciejem Rockiem i Agnieszką Popielewicz, cotygodniowy magazyn cykliczny "Się kręci". W programie prezentują najważniejsze wydarzenia kulturalno-towarzyskie. Razem z dziennikarzami widzowie odwiedzą prestiżowe imprezy i poznają bliżej najpopularniejsze polskie twarze z pierwszych stron gazet. Maciej Dowbor regularnie prowadzi dla Polsatu największe wydarzenia artystyczne takie jak: Festiwal Top Trendy oraz Sylwestrową Moc Przebojów, która ostatnio odbyła się w Warszawie.

Związany jest również z Fundacjami charytatywnymi. Prowadzi i wspiera imprezy o tym charakterze, m.in. „Podziel się posiłkiem” – koncert Fundacji Polsat, czy „Radość życia” - cykliczny program Fundacji Polsat.

Maciej Dowbor wielokrotnie występował w charakterze konferansjera oraz prowadzącego na różnego rodzaju imprezach firmowych.

Zapraszamy do współpracy.

Bądź na bieżąco