Aktualności

Pożegnanie naszego Przyjaciela

Pożegnanie naszego Przyjaciela

2019-02-18 09:24

W imieniu rodziny informujemy, że Nabożeństwo żałobne Tomka Albera odbędzie się w czwartek 21 lutego o godzinie 12:00 w Kościele pw. Św. Anny w Wilanowie, po czym nastąpi złożenie prochów na Starym Cmentarzu Wilanowskim. Uprzejmie prosimy o ograniczenie przynoszonych kwiatów do pojedynczych białych róż, oraz nie składanie kondolencji. Prosimy o przekazanie informacji.

KABARET NA ŻYWO WEDŁUG PARANIENORMALNYCH

KABARET NA ŻYWO WEDŁUG PARANIENORMALNYCH

2018-10-28 20:30

Kabaret na żywo - REALIZACJA TELEWIZJI POLSAT

Warszawa,ATM Studio

2018.10.07 niedziela godz. 20:30

Prowadzący: Kabaret Paranienormalni

Kabaret na Żywo wg Paranienormalnych to nowa odsłona najchętniej oglądanego programu rozrywkowego nadawanego na żywo. W nowej formule każdy odcinek to inna, zamknięta fabuła. Paranienormalni zapraszać będą znanych i lubianych aktorów, z którymi wspólnie przedstawią alternatywną historię tego co stało się na Titanicu, nową wersję „Wesela” Smarzowskiego czy „prawdziwy” przebieg kariery Vito Corleone z „Ojca chrzestnego” i...nie tylko. W każdą kabaretową niedzielę pojawi się też gwiazda światowego formatu, która specjalnie dla Polsatu zmieni tekst swojego hitu na język polski. Oczywiście w „Kabarecie na żywo” najważniejsze miejsce będą zajmować najlepsze polskie kabarety - Ani Mru Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Łowcy. B, Kabaret Młodych Panów i inni. Najlepszy humor w niedzielę? Tylko w Polsacie.

GWIAZDY KABARETU - REALIZACJA TELEWIZJI TV4

GWIAZDY KABARETU - REALIZACJA TELEWIZJI TV4

2018-10-08 19:30

GWIAZDY KABARETU - REALIZACJA TELEWIZJI TV4

Warszawa,ATM Studio

2018.10.08 poniedziałek godz. 19:30

Prowadzący: Robert Korólczyk

Na antenie TV4 debiutuje jesienna nowość realizowana z udziałem publiczności- show "Gwiazdy kabaretu", w którym wystąpią takie znakomitości polskiej sceny kabaretowej jak Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru-Mru, Nowaki i Kabaret pod Wyrwigroszem.

"Gwiazdy Kabaretu" poprowadzi Robert Korólczyk wraz z czterema pięknymi i utalentowanymi artystkami z Kwartetu Obsession, które rosnącą popularność zawdzięczają połączeniu brawurowych interpretacji klasyki, jazzu i popu z humorystyczną konwencją i oryginalnymi skeczami.Stałym elementem programu będzie prezentacja "Gwiazd Jutra" czyli Jutrzenek - najbardziej obiecujących młodych talentów będących laureatami przeglądów i konkursów kabaretowych. 

Kabaret Młodych Panów

Kabaret Młodych Panów

2018-10-01 09:00

 

Szanowni Państwo,
Z ogromną radością informujemy, że od 1 października na pokładzie naszej agencji Albert Production zawitał jeden z najciekawszych i najmocniejszych polskich kabaretów.
Bogowie dowcipu, mistrzowie ślonskij godki, prawdziwe hanysy, nie zaś pieruny Warszawiaki… przed Państwem Kabaret Młodych Panów

Witamy artystów bardzo serdecznie i życzymy sobie nawzajem owocnej współpracy.

W sprawach organizacji imprez KMP zapraszamy na ich witrynę internetową www.kmp.art.pl, a tu dodamy, że za rezerwację terminów odpowiedzialna jest niezastąpiona Judyta „Dżudi” Sadowska:
Tel. 605 668 696 m: j.sadowska@albert-art.pl
Zapraszamy do współpracy.

 

1 z 1

Bądź na bieżąco